| Numer części producenta : | ECM24DSSB |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Sullins Connector Solutions |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ECM24DSSB(1).pdfECM24DSSB(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ECM24DSSB |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Opis | CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ECM24DSSB(1).pdfECM24DSSB(2).pdf |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.156" (3.96mm) |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 24 |
| Liczba biegunów | 48 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Izolacja | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | - |
| cechy | - |
| Contact Type | Loop Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | - |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062" (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | ECM24 |








CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156