| Numer części producenta : | PRPC003DGAN-M71RC | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Sullins Connector Solutions | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PRPC003DGAN-M71RC(1).pdfPRPC003DGAN-M71RC(2).pdfPRPC003DGAN-M71RC(3).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PRPC003DGAN-M71RC |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Opis | CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | PRPC003DGAN-M71RC(1).pdfPRPC003DGAN-M71RC(2).pdfPRPC003DGAN-M71RC(3).pdf |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Całun | Unshrouded |
| Seria | - |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch-Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Całkowita długość kontaktu | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 6 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Wysokość izolacji | 0.197' (5.00mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3A per Contact |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Brass |
| Długość kontaktu - post | 0.120' (3.05mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.318' (8.08mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | Flash |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | Flash |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Gold |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Header, Breakaway |
| Podstawowy numer produktu | PRPC003 |
| Aplikacje | - |







CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM