Part Number:LM2596SX-5.0/NOPB
- Data: 2021/10/21
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 9.34 MB
- Zrzut ekranu wideo

| Numer części producenta : | LM2596S-3.3 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | UMW |
| Stan magazynowy : | 412 pcs Stock |
| Opis : | IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5L |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | LM2596S-3.3.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM2596S-3.3 |
|---|---|
| Producent | UMW |
| Opis | IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5L |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 412 pcs |
| Arkusze danych | LM2596S-3.3.pdf |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 3.3V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - Wejście (Min) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 40V |
| topologia | Buck |
| synchroniczny prostownik | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-263-5L |
| Seria | LM2596 |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Funkcjonować | Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie | 150kHz |
| Obecny - Wyjście | 3A |









IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5

IC REG BUCK 12V 3A TO263-5

IC REG BUCK 5V 3A TO263-5

IC REG BUCK 5V 3A TO263-5

IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L
IC REG BUCK 12V 3A TO263-5L

IC REG BUCK 12V 3A TO263-5
IC REG BUCK 5V 3A TO263-5L

IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5