| Numer części producenta : | V110C24T100BF3 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Vicor | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER 24V 100W | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | V110C24T100BF3(1).pdfV110C24T100BF3(2).pdfV110C24T100BF3(3).pdfV110C24T100BF3(4).pdfV110C24T100BF3(5).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | V110C24T100BF3 |
|---|---|
| Producent | Vicor |
| Opis | DC DC CONVERTER 24V 100W |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | V110C24T100BF3(1).pdfV110C24T100BF3(2).pdfV110C24T100BF3(3).pdfV110C24T100BF3(4).pdfV110C24T100BF3(5).pdf |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 24V |
| Napięcie - Izolacja | 3 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 66V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 154V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Rozmiar / Wymiar | 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) |
| Seria | MICRO (100W) |
| Moc (W) | 100 W |
| Package / Case | Quarter Brick |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | OVP, UVLO |
| Wydajność | 86.3% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 4.17A |
| Podstawowy numer produktu | V110C24T100 |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W