| Numer części producenta : | V72B8H150BL2 | Status RoHs : | RoHS niezgodny |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Vicor | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER 8V 150W | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | V72B8H150BL2(1).pdfV72B8H150BL2(2).pdfV72B8H150BL2(3).pdfV72B8H150BL2(4).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | V72B8H150BL2 |
|---|---|
| Producent | Vicor |
| Opis | DC DC CONVERTER 8V 150W |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | V72B8H150BL2(1).pdfV72B8H150BL2(2).pdfV72B8H150BL2(3).pdfV72B8H150BL2(4).pdf |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 8V |
| Napięcie - Izolacja | 3 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 43V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 110V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Rozmiar / Wymiar | 2.28' L x 2.20' W x 0.50' H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| Seria | MINI (150W) |
| Moc (W) | 150 W |
| Package / Case | 9-DIP Module |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | OVP, UVLO |
| Wydajność | 85.4% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 18.75A |
| Podstawowy numer produktu | V72B8H150 |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 8V 150W
DC DC CONVERTER 8V 150W
DC DC CONVERTER 8V 150W
DC DC CONVERTER 8V 150W

DC DC CONVERTER 8V 150W
DC DC CONVERTER 8V 150W

DC DC CONVERTER 8V 150W
DC DC CONVERTER 8V 150W

DC DC CONVERTER 8V 150W

DC DC CONVERTER 8V 150W