| Numer części producenta : | VE-JVR-MY-F3 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Vicor | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER 7.5V 50W | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | VE-JVR-MY-F3(1).pdfVE-JVR-MY-F3(2).pdfVE-JVR-MY-F3(3).pdfVE-JVR-MY-F3(4).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | VE-JVR-MY-F3 |
|---|---|
| Producent | Vicor |
| Opis | DC DC CONVERTER 7.5V 50W |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | VE-JVR-MY-F3(1).pdfVE-JVR-MY-F3(2).pdfVE-JVR-MY-F3(3).pdfVE-JVR-MY-F3(4).pdf |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 7.5V |
| Napięcie - Izolacja | 3 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 9V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 36V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Rozmiar / Wymiar | 2.28" L x 1.80" W x 0.79" H (57.9mm x 45.7mm x 20.0mm) |
| Seria | VE-J00™ (50W) |
| Moc (W) | 50 W |
| Package / Case | Half Brick |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 100°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | OCP, SCP |
| Wydajność | 90% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 6.67A |
| Podstawowy numer produktu | VE-JVR |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 7.5V 25W

DC DC CONVERTER 7.5V 25W

DC DC CONVERTER 7.5V 50W

DC DC CONVERTER 7.5V 25W

DC DC CONVERTER 7.5V 25W

DC DC CONVERTER 7.5V 50W

DC DC CONVERTER 7.5V 50W

DC DC CONVERTER 7.5V 50W

DC DC CONVERTER 7.5V 50W

DC DC CONVERTER 7.5V 50W