| Numer części producenta : | 232-832 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | WAGO |
| Stan magazynowy : | 250 pcs Stock |
| Opis : | THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 232-832.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 232-832 |
|---|---|
| Producent | WAGO |
| Opis | THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 250 pcs |
| Arkusze danych | 232-832.pdf |
| Długość taśmy | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - |
| Napięcie - UL | 600 V |
| Napięcie - IEC | 630 V |
| Rodzaj | Header, Female Sockets |
| Torque - Śruba | - |
| Termination Style | Solder |
| Seria | MCSMIDI Classic |
| Śruba Rozmiar | - |
| Pozycje na poziomie | 2 |
| Wtyczka przewodu Wejście | - |
| Smoła | 0.295" (7.50mm) |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -60°C ~ 85°C |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wysokość izolacji | 0.457" (11.60mm) |
| Stopień ochrony | - |
| Materiał obudowy | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Orientacja nagłówka | 90°, Right Angle |
| cechy | Mounting Flange, Retention Latches (Non-Wire Side) |
| Obecny - UL | 15 A |
| Obecny - IEC | 12A |
| Kontakt Długość ogona | 0.197" (5.00mm) |
| Kontakt z końcówką | Tin |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Kolor | Gray |







THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM
THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM
THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM
THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM
THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM
THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM
THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM
THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM
THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM
THT FEMALE HEADER; 0.6 X 1.0 MM