| Numer części producenta : | 7940117420 |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | Weidmuller |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | TERM BLK 9POS SIDE ENT 3.5MM PCB |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 7940117420 |
|---|---|
| Producent | Weidmuller |
| Opis | TERM BLK 9POS SIDE ENT 3.5MM PCB |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| Zakończenie przewodu | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| wire Gauge | 14-22 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Torque - Śruba | 0.2-0.25 Nm (1.7-2.2 Lb-In) |
| Seria | Omnimate LM |
| Gwint | M2 |
| Materiał śruby - Poszycie | - |
| Pozycje na poziomie | 9 |
| Smoła | 0.138" (3.50mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -20°C ~ 100°C |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Gody Orientacja | Horizontal with Board |
| Materiał obudowy | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| cechy | Interlocking (Side) |
| Aktualny, bieżący | 10 A |
| Kontakt Materiał - Poszycie | Copper Alloy - Tin Plated |
| Kolor | Black |
| Clamp Materiał - Poszycie | - |








TERM BLK 4POS SIDE ENT 3.5MM PCB

CABLE 40WIRE RA ST 1M

TERM BLK 12P SIDE ENT 3.5MM PCB
TERM BLK 11P SIDE ENT 3.5MM PCB

TERM BLK 8POS SIDE ENT 3.5MM PCB

TERM BLK 7POS SIDE ENT 3.5MM PCB
TERM BLOCK 23POS 45DEG 3.5MM PCB

TERM BLK 5POS SIDE ENT 3.5MM PCB

CABLE 40WIRE RA ST 6.56'

TERM BLK 10P SIDE ENT 3.5MM PCB