| Numer części producenta : | 744307022 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Wurth Electronics |
| Stan magazynowy : | 7390 pcs Stock |
| Opis : | FIXED IND 220NH 26A 0.29MOHM SMD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 744307022(1).pdf744307022(2).pdf744307022(3).pdf744307022(4).pdf744307022(5).pdf744307022(6).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 744307022 |
|---|---|
| Producent | Wurth Electronics |
| Opis | FIXED IND 220NH 26A 0.29MOHM SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 7390 pcs |
| Arkusze danych | 744307022(1).pdf744307022(2).pdf744307022(3).pdf744307022(4).pdf744307022(5).pdf744307022(6).pdf |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.291" L x 0.283" W (7.40mm x 7.20mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | WE-HCM |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Manganese Zinc Ferrite (MnZn) |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 220 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.283" (7.20mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 400MHz |
| DC Resistance (DCR) | 0.29mOhm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 26 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 29A |







FIXED IND 400NH 25A 0.37 MOHM
FIXED IND 300NH 25A 0.26MOHM SMD
FIXED IND 250NH 25A 0.37 MOHM
FIXED IND 120NH 26A 0.29 MOHM
FIXED IND 160NH 26A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 150NH 25A 0.37 MOHM
FIXED IND 330NH 25A 0.37 MOHM
FIXED IND 200NH 25A 0.26MOHM SMD
FIXED IND 250NH 25A 0.26MOHM SMD
FIXED IND 200NH 25A 0.37 MOHM