| Numer części producenta : | 824540301 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Wurth Electronics |
| Stan magazynowy : | 400 pcs Stock |
| Opis : | TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 824540301(1).pdf824540301(2).pdf824540301(3).pdf824540301(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 824540301 |
|---|---|
| Producent | Wurth Electronics |
| Opis | TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 400 pcs |
| Arkusze danych | 824540301(1).pdf824540301(2).pdf824540301(3).pdf824540301(4).pdf |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 30V (Max) |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 48.4V |
| Napięcie - podziały (min) | 35.05V (Typ) |
| Kanały jednokierunkowe | 1 |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-214AB |
| Seria | WE-TVSP |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Package / Case | DO-214AB, SMC |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 31A |
| Pojemność @ Częstotliwość | - |
| Aplikacje | General Purpose |







TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AB
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
TVS DIODE 250VWM 405VC DO214AB
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
TVS DIODE 400VWM 648VC DO214AB
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB