| Numer części producenta : | Y0006V0029AA9L |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Y0006V0029AA9L.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | Y0006V0029AA9L |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | Y0006V0029AA9L.pdf |
| Tolerancja | ±0.05% |
| Współczynnik temperaturowy | ±2ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.295" L x 0.100" W (7.49mm x 2.54mm) |
| Seria | 300144 |
| Resistor-Ratio-Drift | ±0.5ppm/°C |
| Współczynnik dopasowania rezystora | ±0.05% |
| Oporność (Ohm) | 2k, 4k |
| Moc na element | 100mW |
| Package / Case | Radial - 3 Leads |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rezystorów | 2 |
| Ilość Pins | 3 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.320" (8.13mm) |
| Rodzaj obwodu | Voltage Divider |
| Aplikacje | Voltage Divider (TCR Matched) |








RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL