| Numer części producenta : | Y00622K13900T0L |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 2.139K OHM 0.6W 0.01% RADIAL |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Y00622K13900T0L.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | Y00622K13900T0L |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | RES 2.139K OHM 0.6W 0.01% RADIAL |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | Y00622K13900T0L.pdf |
| Tolerancja | ±0.01% |
| Współczynnik temperaturowy | ±1ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) |
| Seria | S |
| Tryb panel | 2.139 kOhms |
| Moc (W) | 0.6W |
| Package / Case | Radial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.336" (8.53mm) |
| cechy | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Foil |







RES 2.2K OHM 0.6W 0.1% RADIAL

RES 2.1823KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 2.1754K OHM 0.6W 0.01% RAD
RES 2.083K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 2.1K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
RES 2.083K OHM 0.6W 0.01% RADIAL

RES 2.19469KOHM 0.6W 0.5% RADIAL

RES 2.19469KOHM 0.6W 0.1% RADIAL
RES 2.05K OHM 0.6W 0.1% RADIAL

RES 2.0005KOHM 0.6W 0.01% RADIAL