| Numer części producenta : | Z86E0612SSC |
|---|---|
| Status RoHs : | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Zilog |
| Stan magazynowy : | 5451 pcs Stock |
| Opis : | IC MCU 8BIT 1KB OTP 18SOIC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Z86E0612SSC(1).pdfZ86E0612SSC(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | Z86E0612SSC |
|---|---|
| Producent | Zilog |
| Opis | IC MCU 8BIT 1KB OTP 18SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5451 pcs |
| Arkusze danych | Z86E0612SSC(1).pdfZ86E0612SSC(2).pdf |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 5.5 V |
| Prędkość | 12MHz |
| Seria | Z8® |
| Wielkość pamięci RAM | 124 x 8 |
| Typ pamięci programu | OTP |
| Rozmiar pamięci programu | 1KB (1K x 8) |
| Peryferia | POR, WDT |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Inne nazwy | 269-1086 |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Liczba I / O | 14 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Rozmiar EEPROM | - |
| szczegółowy opis | Z8 Z8® Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (1K x 8) OTP |
| Konwertery danych | - |
| rdzeń Rozmiar | 8-Bit |
| Core Processor | Z8 |
| Łączność | SPI |
| Podstawowy numer części | Z86E06 |








PROGRAMMING ADAPTER 18-DIP/SOIC
IC MCU 8BIT 1KB OTP 18DIP

IC MCU 8BIT 1KB OTP 18DIP
PROGRAMMING ADAPTER 18-SOIC
IC MCU 8BIT 1KB OTP 18SOIC
IC MCU 8BIT 1KB OTP 18SOIC
IC MCU 8BIT 1KB OTP 18SOIC

Z8 18 PIN E03/E06 ADAPTER

Z8 20-SSOP TO 18-DIP ADAPTER
IC MCU 8BIT 2KB OTP 20SOIC