ABSEN: Wraz z kompleksowym odzyskaniem rynków zagranicznych zwiększymy inwestycje w kluczowe obszary

Nov 26,2022

Dochód operacyjny Abena w pierwszych trzech kwartałach 2022 wyniesie około 1,780 miliarda juanów, co stanowi wzrost o około 27% w porównaniu z 1,402 miliardem juanów w pierwszych trzech kwartałach 2021; Zysk netto przypisywany akcjonariuszom spółek giełdowych w pierwszych trzech kwartałach 2022 r. Wynosił 113,6487 mln juanów, przy czym wzrost o około 292%rok do roku.

Ostatnio Absen powiedział podczas badania przeprowadzonej przez agencję, że ze względu na wpływ sytuacji epidemii i presji gospodarki spadek rynku chińskiego spadły rok do roku w 2021 r. W okresie sprawozdawczym; Jednak wraz z kompleksowym odzyskaniem rynku zagranicznego dochód operacyjny rynku międzynarodowy w pierwszych trzech kwartałach 2022 wzrośnie o prawie 100% w porównaniu z 2021 r.; Wdrożenie i wdrożenie strategii „wewnętrznego i zewnętrznego ataku” firmy w 2022 r. Zapewni gwarancję ogólnego stabilnego rozwoju wyników firmy w niepewnym zewnętrznym środowisku gospodarczym w 2022 r. Firma będzie przestrzegać jako główny biznes, i kontynuuj układ na rynkach międzynarodowych i chińskich; Zwiększ budowę kanałów krajowych i zagranicznych, zwiększyć skalę sprzedaży i zwiększyć udział w rynku; Wykorzystaj możliwość szybkiego odzyskania działalności rynkowej i uświadom sobie szybki rozwój ogólnego biznesu firmy.

Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw LED Display Export za granicą, ABSEN głęboko zakorzenił się na rynku zagranicznym, poczynił stały postęp i budował wyjątkowy wpływ chińskich marek na świecie. Międzynarodowe główne wystawy zawsze były ważnym wiatrem dla rozwoju technologii produktów i promocji rynku w branży. Ponieważ rynek zagraniczny stopniowo wychodzi z mgły, globalny proces wystawowy jest również szybko ponownie uruchomiony. W 2022 r. Rynek zagraniczny będzie stopniowo odzyskiwać. Firma weźmie udział w wystawach w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Pacyfiku, Ameryce Łacińskiej i innych miejscach w 2022 r. Jednocześnie, w połączeniu z marketingiem online i innymi formularzami, pokaże nowe produkty, nowe technologie i rozwiązania dla globalnych klientów. Wraz z kompleksowym odzyskiwaniem rynków zagranicznych działalność rynku międzynarodowego firmy gwałtownie wzrosła w okresie sprawozdawczym. Firma wykorzystała możliwość odzyskania popytu na niektórych rynkach zagranicznych, nadal zwiększała strategiczne inwestycje w kluczowych obszarach i rynkach, zwiększone podróże pracowników, energicznie budowane lokalne kanały do ​​prowadzenia działalności i szybkie odzyskiwanie działalności na rynkach zagranicznych.

Ponadto wirtualna produkcja filmowa i telewizyjna to kolejna popularna aplikacja promowana przez innowacje LED w ciągu ostatnich dwóch lat. W porównaniu z tradycyjnym fotografowaniem zielonego ekranu, wirtualna technologia produkcji LED ma znaczące zalety, umożliwiając zespołowi kreatywnemu intuicyjnie widzieć środowisko strzelania, modyfikować efekt sceny w czasie rzeczywistym zgodnie z scenariuszem i znacznie poprawić wydajność komunikacji.

W nowej dziedzinie biznesowej Virtual Studio ABSen aktywnie przeprowadził układ techniczny i wprowadził szereg produktów i rozwiązań. We wrześniu 2022 r. Holandia Międzynarodowa Wystawa Technologii Radio i Technologii (IBC2022, przyciągnęła dużą liczbę profesjonalnych doświadczeń klientów i konsultacji na miejscu. W październiku 2022 r. W Garden Studios odbyła się wirtualna konferencja ekologiczna firmy. Kreatywne studio filmowe i telewizyjne w Londynie w Anglii. Firma współpracowała ze starszymi ekspertami z wirtualnej dziedziny produkcji w Europie i przemysłowymi partnerami ekologicznymi w celu prowadzenia dogłębnych giełd i wspólnie zbadać więcej możliwości wirtualnej produkcji, aby umożliwić tworzenie artystyczne.

Obecnie wirtualne rozwiązanie Display LED LED LED LED przez ABSEN zostało z powodzeniem zastosowane do Virtual Studios, Studios, XR Stages i innych scen w głównych krajach na całym świecie, takich jak Stany Zjednoczone, Chiny, Wielka Brytania, Francja, Francja, Francja, Francja, Francja, FrancjaRosja, Kanada i tak dalej.Uzyskano dobre opinie na rynku, a branża ma znaczące zalety.
Produkt RFQ