Polityka prywatności

RXElektronika zobowiązuje się do ochrony jakichkolwiek informacji, które gromadzimy i ograniczamy jego wykorzystanie do tych celów, które wierzymy, pomoże nam lepiej obsłużyć naszych klientów.
Przejrzyj naszą politykę przedstawioną poniżej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zbieramy i korzystamy z informacji elektronicznych.

Kolekcja informacji, użytkowania i udostępniania


Rejestracja: Zbieramy informacje, które przedstawiasz nam podczas rejestracji, aby korzystać z naszej strony internetowej lub innych usług on-line. Informacje, które zbieramy mogą zawierać swoje imię i nazwisko, adres pocztowy, numer telefonu i / lub faks, adres e-mail i inne informacje o swojej firmie, która pozwala nam lepiej służyć.

Wykorzystanie stron internetowych: Zbieramy informacje o wykorzystaniu i nawigacji naszych stron internetowych przez użytkowników. Informacje, które gromadzą, w tym adresy IP użytkowników i strony przeglądane podczas wizyty na naszej stronie internetowej, pomagają nam analizować trendy, diagnozowanie problemów, konserwację witryny i gromadzenie informacji do łączenia.

Biuletyny i e-mail: Możemy wysłać Ci biuletyny i e-maile dotyczące naszych produktów i usług lub innych informacji, uważamy, że mogą Cię zainteresować. Ponadto możemy powiadomić Cię o aktualizacjach witryn.

Twój dostęp do informacji o informacjach

Możesz zrezygnować z przyszłych kontaktów od nas w dowolnym momencie. Możesz wykonać następujące czynności w dowolnym momencie, kontaktując się z nami za pośrednictwem adresu e-mail lub numeru telefonu podanego na naszej stronie internetowej:

Zobacz, co mamy o tobie, jeśli w ogóle
Zmień lub popraw wszelkie dane, które mamy o tobie
Usuńmy wszelkie dane, które mamy o tobie
Wyraź wszelkie obawy, że masz o naszym korzystaniu z danych

Nie będziemy sprzedawać ani nie wynajmujemy żadnych informacji zbieramy przez nasze strony internetowe z nikim. I zachęcamy do kontaktu z nami w info@RXelectronics.com, jeśli masz jakiekolwiek pytania.