Termin i warunki

Warunki sprzedaży

Wszystkie zamówienia złożone z Rxelectronics podlegają warunkom niniejszej umowy, w tym następujące warunki sprzedaży. Każda rzekomych zmian przedłożona przez Kupującego w każdej dodatkowej dokumentacji jest niniejszym wyraźnie odrzucony. Warunki przygotowawcze na zamówienie Kupującego i / lub Niepowodzenie RXElektroniki sprzeciwu lub dodatkowych warunków nie zmienią się ani nie dodają warunków niniejszej Umowy. Dzięki akceptacji tej sprzedaży Kupujący niniejszym akceptuje wszystkie warunki zamówienia sprzedaży. W takim stopniu, że wszelkie świadczenie niniejszej Umowy sprzektuje z dowolnym terminem lub warunkami określonym w dowolnej wcześniejszej lub późniejszej dokumentacji, przepisy niniejszej Umowy zastępują i kontrolują. Zamówienia umieszczone na formach odbiegających z niniejszych Warunków mogą zostać przyjęte, ale wyłącznie na podstawie, że warunki niniejszej Umowy przeważą, a takie warunki będą uzależnione od ustalenia zamówienia. Wszelkie naruszenie niniejszych Warunków spowoduje rozwiązanie przyszłego biznesu.

Walidacja i akceptacja zamówienia

Kupujący powinien szczyt kolejności, w tym dowolne istotne informacje z dokładnością w odpowiednim czasie, aby umożliwić RXElektronikę do wypełnienia zamówienia. RXElektronika specjalizuje się w niedoborach produktów eksploracja i nabieranie twardej do wyszukiwania komponentów. Kupujący przyznaje, że produkt ten nie będzie już miały śledzenia oryginalnego producenta, zwłaszcza dla produktu ze starszymi kodami daty. Kupujący musi zastrzec w momencie zamówienia, jeśli wymaga identyfikowalności Papertrail odnoszącego się do pierwotnego producenta do akceptacji produktu. Jeśli kupujący nie wymagał wyraźnie identyfikowalności, kupujący zrzeka się żadnego prawa do powrotu produktu z powodu braku dokumentacji identyfikowalności i RXelectronics odrzuci żądanie zwrotu wynikające z braku dokumentacji identyfikowalności. Akceptacja zamówienia jest wyraźnie wiąże się z warunkami napisanymi w porządku sprzedaży, a obecnie żaden z warunków zawartych w akceptacji Kupującego, czy potwierdzającą lub w inny sposób stają się częścią zamówienia sprzedaży.
Po złożeniu zamówienia z RXElectronics możemy zweryfikować swoją metodę płatności, adres wysyłki i / lub numer identyfikacyjny zwolniony z podatku (jeśli istnieje) przed przetworzeniem zamówienia. Twoje umieszczenie zamówienia z RXElektroniką jest akceptacją terminów zawartych w niniejszej Umowie.
Kupujący przyznaje, że RXelectronics może wypełnić zamówienie, przetwarzając zamówienie po weryfikacji funduszy i wysyłki produktu.
RXElektronika może również, według własnego uznania, odrzucić zamówienie i spadek, aby ukończyć każdą część. Jeśli nie ukończymy zamówienia wynikające z niektórych nieoczekiwanych powodów, powiadomienie formalne byłyby adresowane za pośrednictwem adresu e-mail lub innych informacji kontaktowych podanych w zamówieniu. Nie należy uznać za zakończone, dopóki produkt został wysłany.

Informacje i ceny produktów

RXElektronika jest zobowiązana do zapewnienia aktualnych i dokładnych informacji dotyczących produktów i cen, ale nie gwarantuje waluty ani dokładności żadnych takich informacji. RXElektronika nie stanowi reprezentacji do dokładności lub kompletności informacji o produkcie, i zrzeka się wszystkie reprezentacje, gwarancje i zobowiązania w ramach żadnej teorii w odniesieniu do informacji o produkcie. Wszelkie błędy typograficzne lub inne błędy lub pominięcia w każdej literaturze sprzedaży, cenach, faktury lub cytatu podlegają korectionowi bez odpowiedzialności w ramach części Rxelectronics. RXElektronika zaleca kupującego walidować wszelkie informacje o produkcie przed użyciem lub działaniem na takich informacjach. Wszystkie informacje o produkcie mogą ulec zmianie bez powiadomienia, a RXelectronics nie ponosi odpowiedzialności za typograficzne lub inne błędy lub pominięcia w informacji o produkcie. RXElektronika zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w specyfikacji dowolnego dostarczonego produktu i / lub usługi, które są zobowiązane do spełnienia wszelkich obowiązujących wymogów ustawowych lub wyniku z wszelkich zmian w specyfikacji produktu producenta, które nie wpływa materialnie jakości ani wydajności.

Ceny dla elementów elektronicznych i innych towarów są ustalane na podstawie trendu rynkowego. Ceny i dostępność mogą być przedmiotem zmiany w dowolnym momencie przed zakończeniem zamówienia RXelectronics. Cytaty, o ile nie podano inaczej, obowiązują tylko w dniu wydania, a RXElektronika może je zmienić bez powiadomienia. Ceny do produktu Przed złożeniem przesyłki można zwiększyć po zwiększeniu kosztów RXElektroniki, zmianę warunków rynkowych lub wszelkich innych przyczyn poza rozsądną kontrolę RXElektroniki. Ceny są przeznaczone wyłącznie na produkty i nie obejmują podatków, kosztów wysyłki, obowiązków i wszelkich innych opłat lub opłat, takich jak opłaty za specjalne opakowania i oznakowanie produktów, zezwolenia, świadectwa, deklaracji celnych i rejestracji. O ile nie stwierdzono inaczej na propozycji RXelectronics, cytatu lub faktury, kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty za wszelkie dodatkowe opłaty. Produkty są sprzedawane na podstawie "as-is" i "tak dostępne". Wszelkie odkrycie niedopasowania w opisie produktu, dostępność lub wycena części podanych w zamówieniu, powiadomimy Cię natychmiast z opcjami, aby zaradzić problemom. RXElektronika zastrzega sobie prawo do przydzielenia sprzedaży produktów wśród kupujących.

Akceptacja produktu.

Kupujący musi powiadomić RXElectronics na piśmie o uszkodzeniu opakowań zewnętrznych lub produktów, niedobór lub innej rozbieżności ("wadą wizualną") w ciągu pięciu dni roboczych po otrzymaniu przesyłki i przed wysyłką do klienta końcowego; W przeciwnym razie uznamy, że kupujący zaakceptował produkty i nie może odwołać akceptacji. Jeżeli kupujący nie da takiego powiadomienia, towary zostaną uznane za przyjęte pod każdym względem. Zastosowanie dowolnej części zamówienia po dostarczeniu stanowi zatwierdzenie i akceptacja zamówienia przez kupującego.

Zwraca i zwroty

Wszystkie produkty z RXElektroniki są wskazywane dokładnie nazwy producenta i numery części. Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić numer części, marki i inne informacje. RXElektronika nie zaakceptuje żadnego żądania zwrotu lub wymiany, jeśli klienci samodzielnie popełnią błąd.

1. WARUNKI DLA ZWROTÓW LUB WŁASNOŚCI:

1). Upewnij się, że pokwitowanie i sprawdzanie przedmiotów w ciągu jednego tygodnia po otrzymaniu towarów.
2). Jeśli istnieją problemy z jakością, pokaż raport z testów z autoryzowanych domów testowych lub złożonego raportu z uszkodzonego informacji zwrotnej użytkownika w ciągu 30 dni. Nie zostanie przyjęty raz wygasł. Upewnij się, że zachowaj oryginalne opakowania i etykietę dla wszystkich produktów, które należy zwrócić lub wymienić.
3). Jeśli rzeczywista liczba odbioru i model nie pasuje, podaj zdjęcia paragonu, towarów i pokrewnych zdjęć do udowodnienia. Po potwierdzeniu, że RXElektronika wysłała nieprawidłowe towary, RXElektronika zorganizuje terminowo dla Ciebie.
4). Jeśli ubiegaj się o zwroty z powodu problemów z jakością produktu, musisz podać szczegółowy raport z testu wydajności, który działa jako zastępcze lub zwraca dowody dla Rxelectronics do negocjowania z dostawcami.
5). O zamówieniu wyemitował fakturę VAT, musisz wysłać fakturę do nas, a następnie po potwierdzeniu zwrotów.

2.Non-akceptacja warunków zwrotów lub zamienników

1). Oryginalne opakowania i etykiety są uszkodzone lub brakujące.
2). Już używane lub przetestowane produkty (z wyjątkiem problemów jakościowych)
3). Jeśli klient nie wykazuje sprzeciwu do jakości produktu w ciągu 30 dni, RXElectronics weźmie go jako jakość produktu jest w pełni zgodna z wymaganiami domyślnie.
4). Błąd własny klienta za niewłaściwe zamówienia.

3. Adres powrotny: Jeśli zwroty lub wymiany zostaną potwierdzone, zaoferujemy Ci konkretny adres przesyłki do zwrotów lub wymian.

4. Czas przetwarzania obsługi klienta:

1). Przedstawiciele obsługi klienta RXElektroniki zaakceptują i rozwiążą aplikacje zwrotne w ciągu 2 dni po ich złożeniu klientów.
2). RXElektronika zwróci lub zastąpi towary po powrocie do powrotu.

5. Opis towarowy:

1). RXElektronika ponosi koszty towarowe spowodowane niewłaściwą ilością, niewłaściwym problemami z jakością produktu i jakości produktu.