| Numer części producenta : | 3770/18 | Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | 3M | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CBL RIBN 18COND 0.05 GRAY 100' | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 3770/18(1).pdf3770/18(2).pdf3770/18(3).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 3770/18 |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | CBL RIBN 18COND 0.05 GRAY 100' |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 3770/18(1).pdf3770/18(2).pdf3770/18(3).pdf |
| wire Gauge | 26 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | 3770 |
| Wstążka szerokość | - |
| Grubość Ribbon | 0.039' (0.99mm) |
| oceny | UL Style 20297 |
| Smoła | 0.050' (1.27mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba żył | 18 |
| Długość | 100.0' (30.48m) |
| Kolor koszulki | Gray |
| Jacket (izolacji) Materiał | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Rezystancja izolacji | 10GOhm |
| Pierwszy dyrygent Mark | Blue |
| cechy | Zippable |
| dyrygent Strand | 7 Strands / 34 AWG |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Typ kabla | Flat Cable |
| Podstawowy numer produktu | 3770 |







CBL RIBN 30COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 15COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 15COND 0.05 GRAY 300'
CBL RIBN 12COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 24COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 25COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 16COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 20COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 26COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 14COND 0.05 GRAY 100'