| Numer części producenta : | 1008R-121K |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | API Delevan |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1008R-121K.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1008R-121K |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Opis | FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1008R-121K.pdf |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.105' L x 0.095' W (2.66mm x 2.41mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | 1008R |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 40 @ 25MHz |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 25 MHz |
| Indukcyjność | 120 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.095' (2.41mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 750MHz |
| DC Resistance (DCR) | 100mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 1.225 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |








FIXED IND 1.2UH 591MA 430MOHM SM

FIXED IND 1.2UH 591MA 430MOHM SM
FIXED IND 1.2UH 591MA 430MOHM SM

FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM

FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM

FIXED IND 1.2UH 591MA 430MOHM SM

FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD

FIXED IND 1.2UH 591MA 430MOHM SM

FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM