| Numer części producenta : | P160-393JS |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | API Delevan |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 39UH 261MA 1.8 OHM SMD |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | P160-393JS.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | P160-393JS |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Opis | FIXED IND 39UH 261MA 1.8 OHM SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | P160-393JS.pdf |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.155' L x 0.125' W (3.94mm x 3.18mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | P160 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 39 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.100' (2.54mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.8Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 261 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 244mA |








FIXED IND 470NH 1.797A 38MOHM SM

FIXED IND 39UH 261MA 1.8 OHM SMD

FIXED IND 470NH 1.797A 38MOHM SM

FIXED IND 39UH 261MA 1.8 OHM SMD

FIXED IND 3.9UH 850MA 170MOHM SM

FIXED IND 470NH 1.797A 38MOHM SM

FIXED IND 39UH 261MA 1.8 OHM SMD

FIXED IND 3.9UH 850MA 170MOHM SM

FIXED IND 39UH 261MA 1.8 OHM SMD

FIXED IND 470NH 1.797A 38MOHM SM