| Numer części producenta : | R80188 |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Advanced Micro Lites |
| Stan magazynowy : | 5973 pcs Stock |
| Opis : | 80188 - 16-BIT MICROPROCESSOR |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | R80188 |
|---|---|
| Producent | Advanced Micro Lites |
| Opis | 80188 - 16-BIT MICROPROCESSOR |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 5973 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - I / O | 5V |
| USB | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 68-CLCC (24.13x24.13) |
| Prędkość | 8MHz |
| Seria | - |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem | - |
| SATA | - |
| Kontrolery pamięci RAM | - |
| Package / Case | 68-CLCC |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali | 1 Core, 16-Bit |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Akceleracja grafiki | No |
| Ethernet | - |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu | - |
| Core Processor | 80188 |
| Współtwórcy / DSP | - |
| Dodatkowe interfejsy | DMA, EBI/EMI |







80286 - RISC MPU, 16-BIT
MOSFET N-CH 800V 10A TO220
SOUND LEVEL METER AND CALIBRATOR
DUAL RANGE SOUND LEVEL METER
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
80188 - 16-BIT MICROPROCESSOR
HIGH-SPEED SWITCHING NCH 800V 11

RISC MICROPROCESSOR, 16 BIT, 10M
MPU, 16-BIT, 10MHZ, NMOS, CQCC68
80186 - RISC MPU, 16-BIT