| Numer części producenta : | ATS-21H-209-C3-R0 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ATS-21H-209-C3-R0.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ATS-21H-209-C3-R0 |
|---|---|
| Producent | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Opis | HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ATS-21H-209-C3-R0.pdf |
| Szerokość | 2.756" (70.00mm) |
| Rodzaj | Top Mount |
| Opór cieplny @ Natural | - |
| Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza | 6.33°C/W @ 100 LFM |
| Kształt | Square, Fins |
| Seria | pushPIN™ |
| Strata mocy Rise @ Temperatura | - |
| pakiet chłodzony | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Pakiet | Bulk |
| materiał wykończenia | Blue Anodized |
| Materiał | Aluminum |
| Długość | 2.756" (70.00mm) |
| Wysokość płetw | 0.394" (10.00mm) |
| Średnica | - |
| Podstawowy numer produktu | ATS-21H |
| Metoda Załącznik | Push Pin |







HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412
HEATSINK 70X70X12MM XCUT
HEATSINK 70X70X12MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X6MM XCUT T412
HEATSINK 70X70X6MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X10MM XCUT
HEATSINK 60X60X10MM XCUT
HEATSINK 70X70X6MM XCUT