| Numer części producenta : | AM3O-2424SNZ-M |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Aimtec |
| Stan magazynowy : | 5 pcs Stock |
| Opis : | DC DC CONVERTER 24V 3W |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | AM3O-2424SNZ-M.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AM3O-2424SNZ-M |
|---|---|
| Producent | Aimtec |
| Opis | DC DC CONVERTER 24V 3W |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 5 pcs |
| Arkusze danych | AM3O-2424SNZ-M.pdf |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 24V |
| Napięcie - Izolacja | 1.5 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 9V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 36V |
| Rodzaj | Isolated Module |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.98" L x 0.65" W x 0.27" H (25.0mm x 16.4mm x 6.8mm) |
| Seria | AM3O-NZ |
| Moc (W) | 3 W |
| Package / Case | 6-DIP Module |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | Adjustable Output |
| Wydajność | 81% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 125mA |
| Podstawowy numer produktu | AM3O |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |







3W DC/DC Converter
3W DC/DC Converter
2.3W DC/DC Converter
3W DC/DC Converter
DC DC CONVERTER 15V 3W
DC DC CONVERTER 24V 3W
DC DC CONVERTER 24V 3W
DC DC CONVERTER 24V 3W
DC DC CONVERTER 15V 3W
3W DC/DC Converter