| Numer części producenta : | ATS122B-E |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ATS122B-E(1).pdfATS122B-E(2).pdfATS122B-E(3).pdfATS122B-E(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ATS122B-E |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ATS122B-E(1).pdfATS122B-E(2).pdfATS122B-E(3).pdfATS122B-E(4).pdf |
| Rodzaj | MHz Crystal |
| Rozmiar / Wymiar | 0.427" L x 0.177" W (10.85mm x 4.50mm) |
| Seria | ATS |
| oceny | - |
| Package / Case | HC-49/US |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Tryb pracy | Fundamental |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| pojemność obciążenia | 18pF |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| częstotliwość Tolerancja | ±30ppm |
| Stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| Częstotliwość | 12.288 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms |







CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF TH

0012.288000 MHZ Crystal
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD