| Numer części producenta : | CA06COM-E18-4P |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | Cannon |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CIRCULAR |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | CA06COM-E18-4P.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | CA06COM-E18-4P |
|---|---|
| Producent | Cannon |
| Opis | CIRCULAR |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | CA06COM-E18-4P.pdf |
| napięcie znamionowe | 50V |
| Zakończenie | Solder Cup |
| Zastawianie | Unshielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | 18-4 |
| Materiał powłoki | Aluminum Alloy and Zinc Die Cast |
| Wykończenie powłoki | Nickel |
| Seria | MIL-DTL-5015, CA-COM |
| Materiał podstawowy | Metal |
| Pakiet | Bag |
| Orientacja | N (Normal) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba biegunów | 4 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Materiał Palność ocena | - |
| Wstaw materiał | Polychloroprene |
| Stopień ochrony | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| cechy | Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut |
| mocowanie Rodzaj | Threaded |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 22A |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Silver |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Kolor | Silver |
| Otwarcie kablowa | - |
| Podstawowy numer produktu | CA06C |
| Materiał Backshell, poszycie | Aluminum Alloy and Zinc Die Cast, Nickel |
| Aplikacje | Automotive, Aviation, Industrial, Instrumentation, Military, Telecom |








CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE

CIRCULAR

CONN PLUG HSNG MALE 5POS INLINE

CIRCULAR

CIRCULAR

CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE

CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR

CIRCULAR