| Numer części producenta : | MJSV-23PL79 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Cannon |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN HEADER VERT 23POS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | MJSV-23PL79 |
|---|---|
| Producent | Cannon |
| Opis | CONN HEADER VERT 23POS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| napięcie znamionowe | 400V |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Całun | Shrouded - 4 Wall |
| Seria | MJS |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - |
| Pitch-Mating | - |
| Pakiet | Bulk |
| Całkowita długość kontaktu | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 3 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 23 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Wysokość izolacji | - |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Threaded |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3A |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Circular |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Długość kontaktu - post | 0.090' (2.29mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 50.0µin (1.27µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Header |
| Podstawowy numer produktu | MJSV |
| Aplikacje | - |








MICRO CTR JACKS 28 PIN 24" RBW

CONN RCPT 20P SOLDER 25AWG GOLD

MICRO

CONN RCPT 23P SOLDER 25AWG GOLD

CONN RCPT 20P SOLDER 25AWG GOLD

CONN HEADER VERT 20POS

098367-0000

CONN HEADER VERT 20POS

MICRO

MICRO 28P 18" RBW