| Numer części producenta : | BC858BW-HF |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Comchip Technology |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | TRANS PNP 30V 100MA SOT323 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | BC858BW-HF(1).pdfBC858BW-HF(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | BC858BW-HF |
|---|---|
| Producent | Comchip Technology |
| Opis | TRANS PNP 30V 100MA SOT323 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | BC858BW-HF(1).pdfBC858BW-HF(2).pdf |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | 30 V |
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Typ tranzystora | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-323 |
| Seria | - |
| Moc - Max | 150 mW |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Częstotliwość - Transition | 100MHz |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce | 220 @ 2mA, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max) | 15nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | 100 mA |
| Podstawowy numer produktu | BC858 |








TRANS PNP 30V 0.1A SOT323-3
TRANS PNP 30V 0.1A SOT323
TRANS PNP 30V 0.1A SOT-323
Na stanieBJT SOT-323 30V 100MA
TRANS PNP 30V 0.1A SOT323
Na stanie
Interface
TRANS PNP 30V 0.1A SC70-3

TRANS PNP 30V 0.1A SOT323-3

SOT-323 PNP 0.2W -0.1A -30V Tra

TRANS PNP 30V 0.1A SOT323