| Numer części producenta : | PXCST |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Conxall / Switchcraft |
| Stan magazynowy : | 82 pcs Stock |
| Opis : | COMBO JACK, STR PC, ROHS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PXCST.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PXCST |
|---|---|
| Producent | Conxall / Switchcraft |
| Opis | COMBO JACK, STR PC, ROHS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 82 pcs |
| Arkusze danych | PXCST.pdf |
| Napięcie - znamionowe | 50V |
| Rozmiar wątku | - |
| Zakończenie | Solder |
| Linie sygnałowe | Stereo (3 Conductor, TRS) |
| Zastawianie | - |
| Seria | - |
| Zespół Hole Size | 0.937" (23.80mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -30°C ~ 80°C |
| Ilość pozycji / Kontakt | - |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Through Hole |
| Długość / głębokość łączenia | - |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | - |
| Kolor izolacji | - |
| Przemysł uznany średnica łączenia | 6.35mm (0.250", 1/4") - Headphone |
| Materiał obudowy | Thermoplastic |
| Płeć | Female |
| cechy | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 7.5 A |
| Kontakt Materiał - Poszycie | Gold |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Typ złącza | Phone Jack |
| Otwarcie kablowa | - |
| Body Material | - |
| Kolor nadwozia | - |
| Podstawowy numer produktu | PXC |
| Rzeczywisty Średnica | - |







DC DC CONVERTER 5V 10W
DC DC CONVERTER +/-15V 10W
DC DC CONVERTER +/-12V 10W
DC DC CONVERTER 15V 10W

PX PRESSURE SENSOR
DC DC CONVERTER 24V 10W
COMBO JACK, RA PC, ROHS

PX PRESSURE SENSOR
DC DC CONVERTER 12V 10W
DC DC CONVERTER 3.3V 10W