| Numer części producenta : | B613F-2T |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | Crydom |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | MOD DIODE SCR 42.5A 280V .250"QC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | B613F-2T(1).pdfB613F-2T(2).pdfB613F-2T(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | B613F-2T |
|---|---|
| Producent | Crydom |
| Opis | MOD DIODE SCR 42.5A 280V .250"QC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | B613F-2T(1).pdfB613F-2T(2).pdfB613F-2T(3).pdf |
| Napięcie - Stan Wyłączony | 800 V |
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) | 3 V |
| Struktura | Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) |
| Seria | B-2T |
| Package / Case | Module |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Ilość SCR, diody | 2 SCRs, 2 Diodes |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | 600A @ 60Hz |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) | 80 mA |
| Podstawowy numer produktu | B613F |








PIPE MARKER, PRECOILED AND STRAP

PIPE MARKER, PRECOILED AND STRAP
MOD DIODE SCR 42.5A 480V .250"QC

PIPE MARKER, PRECOILED AND STRAP

PIPE MARKER, PRECOILED AND STRAP

PIPE MARKER, PRECOILED AND STRAP

PIPE MARKER, PRECOILED AND STRAP

PIPE MARKER, PRECOILED AND STRAP

PIPE MARKER, PRECOILED AND STRAP

PIPE MARKER, PRECOILED AND STRAP