| Numer części producenta : | IR02EB151K | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Dale / Vishay | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM TH | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | IR02EB151K(1).pdfIR02EB151K(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | IR02EB151K |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Opis | FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM TH |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | IR02EB151K(1).pdfIR02EB151K(2).pdf |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | IR |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 30 @ 790kHz |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 790 kHz |
| Indukcyjność | 150 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 11MHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 15Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 61 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |








FIXED IND 12UH 155MA 2.7 OHM TH

FIXED IND 100UH 84MA 8 OHM TH

FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH

FIXED IND 1.5UH 535MA 220MOHM TH

FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM TH

FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH

FIXED IND 120UH 66MA 13 OHM TH

FIXED IND 15UH 150MA 2.8 OHM TH

FIXED IND 18UH 145MA 3.1 OHM TH

FIXED IND 1.2UH 590MA 180MOHM TH