| Numer części producenta : | TNPW0805191KBETA |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Dale / Vishay |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RES 191K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | TNPW0805191KBETA(1).pdfTNPW0805191KBETA(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | TNPW0805191KBETA |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Opis | RES 191K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | TNPW0805191KBETA(1).pdfTNPW0805191KBETA(2).pdf |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0805 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria | TNPW |
| Tryb panel | 191 kOhms |
| Moc (W) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| cechy | Military |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thin Film |
| Podstawowy numer produktu | TNPW0805 |







RES 18.7 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 191K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 18.7 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 191K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 191K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 191 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 18.7 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 191K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 191 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 191K OHM 0.5% 1/8W 0805