| Numer części producenta : | B43505C5157M60 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | EPCOS | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | B43505C5157M60(1).pdfB43505C5157M60(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | B43505C5157M60 |
|---|---|
| Producent | EPCOS |
| Opis | CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | B43505C5157M60(1).pdfB43505C5157M60(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 450 V |
| Tolerancja | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - |
| Rozmiar / Wymiar | 1.181' Dia (30.00mm) |
| Seria | B43505 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 990 mA @ 100 Hz |
| oceny | - |
| Polaryzacja | Polar |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Żywotność @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp | 0.394' (10.00mm) |
| Impedancja | 1.07 Ohms |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 1.457' (37.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 910mOhm @ 100Hz |
| Pojemność | 150 µF |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP