| Numer części producenta : | B43540B2108M82 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | EPCOS | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | B43540B2108M82(1).pdfB43540B2108M82(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | B43540B2108M82 |
|---|---|
| Producent | EPCOS |
| Opis | CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | B43540B2108M82(1).pdfB43540B2108M82(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 200 V |
| Tolerancja | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - |
| Rozmiar / Wymiar | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Seria | B43540 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.69 A @ 100 Hz |
| oceny | - |
| Polaryzacja | Polar |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Żywotność @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp | 0.394" (10.00mm) |
| Impedancja | 110 mOhms |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 1.661" (42.20mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 85mOhm @ 100Hz |
| Pojemność | 1000 µF |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP