| Numer części producenta : | 501DAF-ABAF | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Energy Micro (Silicon Labs) | Stan magazynowy : | 4541 pcs Stock |
| Opis : | OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 501DAF-ABAF |
|---|---|
| Producent | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Opis | OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4541 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 1.8V |
| Rodzaj | CMEMS® |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) |
| Seria | CMEMS® Si501 |
| oceny | - |
| Programowalny Rodzaj | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Wydajność | LVCMOS |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość | 0.035" (0.90mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości (ogółem) | ±50ppm |
| Stabilność częstotliwości | - |
| szczegółowy opis | CMEMS® LVCMOS 32kHz ~ 100MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Obecny - Dostawa (Max) | 6.5mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 1µA |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Dostępne Zakres częstotliwości | 32kHz ~ 100MHz |







OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD