| Numer części producenta : | GB10S07P01 |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | AC/DC CONVERTER 7.5V 9.8W |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | GB10S07P01.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | GB10S07P01 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | AC/DC CONVERTER 7.5V 9.8W |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | GB10S07P01.pdf |
| Napięcie - wyjście 6 | - |
| Napięcie - wyjście 5 | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 7.5V |
| Napięcie - Izolacja | 4 kV |
| Napięcie - Wejście | 90 ~ 264 VAC |
| Rodzaj | Open Frame |
| Numer standardowy | 60601-1; 62368-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 2.05" L x 1.07" W x 0.71" H (52.0mm x 27.3mm x 18.0mm) |
| Seria | GB10S (10W) |
| Moc (W) | 9.8W |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wymagane obciążenie minimalne | - |
| cechy | Universal Input |
| Wydajność | 88% |
| Prąd - wyjście 1 | 1.3 A |
| Podstawowy numer produktu | GB10S07 |
| Agencja zatwierdzająca | CE, cURus, DEMKO |
| Aplikacje | ITE (Commercial), Medical |







AC/DC CONVERTER 9V 10W
CRYSTAL 10.2400MHZ 20PF
AC/DC CONVERTER 9V 9W
AC/DC CONVERTER 15V 12W
AC/DC CONVERTER 7.5V 9.8W
AC/DC CONVERTER 12V 12W
AC/DC CONVERTER 5V 10W
AC/DC CONVERTER 12V 12W
AC/DC CONVERTER 5V 10W
DIODE SIL CARB 1.7KV 50A TO247-2