| Numer części producenta : | 09352250403 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | HARTING |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 09352250403(1).pdf09352250403(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 09352250403 |
|---|---|
| Producent | HARTING |
| Opis | CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 09352250403(1).pdf09352250403(2).pdf |
| wire Gauge | 22-24 AWG |
| napięcie znamionowe | 125V |
| Zakończenie | IDC |
| Zastawianie | Shielded |
| Tarcza Materiał | - |
| Seria | Han® PushPull |
| oceny | Cat6 |
| Pakiet | Bulk |
| Ilość pozycji / Kontakt | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
| Długość | 3.031' (77.00mm) |
| Stopień ochrony | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Materiał obudowy | - |
| cechy | Angled 45°, Cable Clamp, Housing |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 1.5 A |
| Materiał styków | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | - |
| Typ złącza | Plug |
| Kolor | Yellow |
| Typ kabla | Round Cable, Solid or Stranded Wires |







CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C
CONN MOD PLUG 8P4C SHIELDED
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
CONN MOD PLUG 8P4C SHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED