| Numer części producenta : | C318C100F3G5TA |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | KEMET |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | C318C100F3G5TA.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | C318C100F3G5TA |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Opis | CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | C318C100F3G5TA.pdf |
| Napięcie - znamionowe | 25V |
| Tolerancja | ±1% |
| Grubość (maks) | - |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.150' L x 0.100' W (3.81mm x 2.54mm) |
| Seria | GoldMax 300 Comm C0G |
| oceny | - |
| Package / Case | Radial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Lead Style | Formed Leads |
| Główny odstęp | 0.200' (5.08mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.235' (5.97mm) |
| cechy | Low ESL |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 10 pF |
| Podstawowy numer produktu | C318C |
| Aplikacje | General Purpose |







CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 9.1PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 9.1PF 50V NP0 RADIAL

CABLE 12CON 18AWG WHT SHLD 1000'
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 9.1PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 9.1PF 25V C0G/NP0 RADIAL