| Numer części producenta : | 1206Y1000100GAR | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1206Y1000100GAR.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1206Y1000100GAR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1206Y1000100GAR.pdf |
| Napięcie - znamionowe | 100V |
| Tolerancja | ±2% |
| Grubość (maks) | 0.063" (1.60mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 (1B) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 10 pF |
| Podstawowy numer produktu | 1206Y |
| Aplikacje | Automotive, Boardflex Sensitive |







CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206