| Numer części producenta : | 1825Y2000682KCT |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Knowles Syfer |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1825 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1825Y2000682KCT(1).pdf1825Y2000682KCT(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1825Y2000682KCT |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1825 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1825Y2000682KCT(1).pdf1825Y2000682KCT(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 200V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.098" (2.50mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Package / Case | 1825 (4564 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 6800 pF |
| Podstawowy numer produktu | 1825Y |
| Aplikacje | Boardflex Sensitive |







CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.068UF 200V X7R 1825
CAP CER 0.068UF 200V X7R 1825
CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.068UF 200V X7R 1825
CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.068UF 200V X7R 1825
CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.068UF 200V X7R 1825
CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1825