| Numer części producenta : | 2211YA250820JCTSP | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 2211YA250820JCTSP.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 2211YA250820JCTSP |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 2211YA250820JCTSP.pdf |
| Napięcie - znamionowe | 250V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.100' (2.54mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 (1B) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.224' L x 0.110' W (5.70mm x 2.80mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | X1, Y2 |
| Package / Case | 2211 (5728 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination, High Voltage |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 82 pF |
| Podstawowy numer produktu | 2211Y |
| Aplikacje | Safety, Boardflex Sensitive |








CAP CER MLCC NON-STAND PKG

CAP CER MLCC NON-STAND PKG

CAP CER MLCC NON-STAND PKG

CAP CER MLCC NON-STAND PKG

CAP CER MLCC NON-STAND PKG
CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211

CAP CER MLCC NON-STAND PKG
CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211
CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211

CAP CER MLCC NON-STAND PKG