| Numer części producenta : | 2220Y1K50272FCR | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Knowles Syfer | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CAP CER 2700PF 1.5KV C0G 2220 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 2220Y1K50272FCR(1).pdf2220Y1K50272FCR(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 2220Y1K50272FCR |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Opis | CAP CER 2700PF 1.5KV C0G 2220 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 2220Y1K50272FCR(1).pdf2220Y1K50272FCR(2).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 1500V (1.5kV) |
| Tolerancja | ±1% |
| Grubość (maks) | 0.165' (4.20mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 (1B) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.224' L x 0.197' W (5.70mm x 5.00mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| oceny | - |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Soft Termination |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 2700 pF |
| Podstawowy numer produktu | 2220Y |
| Aplikacje | Boardflex Sensitive |







CAP CER 2700PF 1.5KV C0G 2220
CAP CER 270PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 2700PF 1.5KV C0G 2220
CAP CER 2700PF 1.5KV C0G 2220
CAP CER 270PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 2700PF 1.5KV C0G 2220
CAP CER 270PF 1.5KV C0G/NP0 2220
CAP CER 270PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 270PF 1.5KV X7R 2220
CAP CER 2700PF 1.5KV C0G 2220