Part Number:LM2903PT
- Data: 2023/08/25
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 4.77 MB
- Zrzut ekranu wideo




| Numer części producenta : | LM2902PWR | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 133937 pcs Stock |
| Opis : | IC OPAMP GP 1.2MHZ 14TSSOP | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM2902PWR |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC OPAMP GP 1.2MHZ 14TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 133937 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | 3 V ~ 26 V, ±1.5 V ~ 13 V |
| Napięcie - Wejście offset | 3mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-TSSOP |
| Szybkość narastania | 0.5 V/µs |
| Seria | - |
| Opakowania | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ wyjścia | - |
| Inne nazwy | 296-6600-1 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba obwodów | 4 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Zysk Bandwidth Product | 1.2MHz |
| szczegółowy opis | General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-TSSOP |
| Obecny - Dostawa | 1.4mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 60mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 20nA |
| Podstawowy numer części | LM2902 |
| Amplifier Type | General Purpose |












IC OPAMP GP 1.2MHZ 14TSSOP
IC OPAMP GP 1.2MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.2MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.2MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.3MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.3MHZ 16QFN

IC OPAMP GP 1.2MHZ 14SO

IC OPAMP GP 1.2MHZ 14TSSOP
IC OPAMP GP 1.3MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.2MHZ 14SOIC