| Numer części producenta : | LM9070M | Status RoHs : | RoHS niezgodny |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | National Semiconductor | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM9070M |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC REG LINEAR FIXED LDO REG |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| Spadek napięcia (Max) | 0.8V @ 250mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 26V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-SOIC |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity, Short Circuit |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakiet | Bulk |
| PSRR | - |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Obecny - Dostawa (Max) | 50 mA |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 10 mA |
| Obecny - Wyjście | 250mA |
| Funkcje sterowania | Enable, Reset Output |








IC REG LIN 5V 250MA DDPAK

ICMOSFET DVR W/LOSS PROT 8-SOIC

IC REG LIN 5V 250MA DDPAK

IC REG LIN 5V 250MA DDPAK/TO263
IC REG LINEAR FIXED LDO REG

IC PWR MOSFET DVR HISIDE 8SOIC

IC REG LIN 5V 250MA DDPAK/TO263
LM-TU37G GRIP TUBE (2.5MM TO 2.7

ICMOSFET DVR W/LOSS PROT 8-SOIC
LM-TU29G GRIP TUBE (1.9MM TO 2.1