| Numer części producenta : | LP3883ES-1.2-TI | Status RoHs : | RoHS niezgodny |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Texas Instruments | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | IC REG LIN 1.2V 3A DDPAK/TO263-5 | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | LP3883ES-1.2-TI.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LP3883ES-1.2-TI |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC REG LIN 1.2V 3A DDPAK/TO263-5 |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | LP3883ES-1.2-TI.pdf |
| Spadek napięcia (Max) | 0.42V @ 3A |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 1.2V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DDPAK/TO-263-5 |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Pakiet | Bulk |
| PSRR | 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) |
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Obecny - Dostawa (Max) | 8 mA |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 7 mA |
| Obecny - Wyjście | 3A |
| Funkcje sterowania | Enable |








IC REG LIN 1.2V 3A DDPAK/TO263-5

IC REG LIN 1.8V 3A DDPAK/TO263-5

IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO220-5

IC REG LIN 1.2V 3A DDPAK/TO263-5

IC REG LIN 1.2V 3A DDPAK/TO263-5

IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5
IC REG LINEAR FIXED LDO REG

IC REG LINEAR 1.5V 1.5A TO220-5

IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5

IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-5