| Numer części producenta : | OPA547T-1G3 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 2356 pcs Stock |
| Opis : | IC OPAMP GP 1MHZ TO220-7 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | OPA547T-1G3 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC OPAMP GP 1MHZ TO220-7 |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2356 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | 8 V ~ 60 V, ±4 V ~ 30 V |
| Napięcie - Wejście offset | 1mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220-7 |
| Szybkość narastania | 6 V/µs |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-220-7 |
| Typ wyjścia | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Zysk Bandwidth Product | 1MHz |
| szczegółowy opis | General Purpose Amplifier 1 Circuit TO-220-7 |
| Obecny - Dostawa | 10mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 750mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 100nA |
| Podstawowy numer części | OPA547 |
| Amplifier Type | General Purpose |








IC OPAMP POWER 1MHZ DDPAK

IC OPAMP GP 1MHZ DDPAK

EVALUATION MODULE
IC OPAMP GP 1MHZ DDPAK

IC OPAMP POWER 1MHZ DDPAK

IC OPAMP GP 1MHZ TO220-7

IC OPAMP GP 1MHZ DDPAK

IC OPAMP GP 1MHZ TO220-7

IC OPAMP POWER 1MHZ DDPAK

IC OPAMP GP 1MHZ TO220-7