Part Number:SN74AHC1G125DBVR
- Data: 2022/03/3
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 6.87 MB
- Zrzut ekranu wideo


| Numer części producenta : | SN74ALS1245ANSRE4 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stan magazynowy : | 5846 pcs Stock |
| Opis : | IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SN74ALS1245ANSRE4 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5846 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-SO |
| Seria | 74ALS |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Typ wyjścia | 3-State |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Ilość elementów | 1 |
| Ilość bitów na element | 8 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | - |
| szczegółowy opis | Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SO |
| High Output, Niska - Bieżąca | 15mA, 16mA |
| Podstawowy numer części | 74ALS1245 |










IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO

IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP

IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO

IC GATE NAND 1CH 13-INP 16SOIC

IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC

IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC

IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC

IC GATE NAND 1CH 13-INP 16SOIC

IC GATE NAND 1CH 13-INP 16SOIC
DECODER/DRIVER, ALS SERIES