| Numer części producenta : | SN74F32DR |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 41880 pcs Stock |
| Opis : | IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SN74F32DR |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 41880 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-SOIC |
| Seria | 74F |
| Opakowania | Original-Reel® |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy | 296-1182-6 |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba wejść | 2 |
| Liczba obwodów | 4 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL | 5.6ns @ 5V, - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Logic Type | OR Gate |
| Poziom Logic - Niska | 0.8V |
| Poziom Logic - Wysoka | 2V |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | OR Gate IC 4 Channel 14-SOIC |
| High Output, Niska - Bieżąca | 1mA, 20mA |
| Podstawowy numer części | 74F32 |








4-CH, 2-INPUT, 4.5-V TO 5.5-V BI

IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
IC GATE NAND 1CH 8-INP 14-SO

IC GATE OR 4CH 2-INP 14DIP

IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE NAND 1CH 8-INP 14SOP

IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
OR GATE 4-ELEMENT

IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE OR 4CH 2-INP 14DIP