| Numer części producenta : | TLC7528EDW |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 360 pcs Stock |
| Opis : | IC 8 BIT 0.1US MDAC P/O 20-SOIC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | TLC7528EDW |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC 8 BIT 0.1US MDAC P/O 20-SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 360 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 5 V ~ 15 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 5 V ~ 15 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-SOIC |
| rozliczania czasu | 100ns |
| Seria | - |
| Typ referencyjny | External |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ wyjścia | Current - Unbuffered |
| Inne nazwy | 296-3025-5 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba konwerterów D / A | 2 |
| Liczba bitów | 8 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±0.5 (Max) |
| Wyjście różnicowe | No |
| szczegółowy opis | 8 Bit Digital to Analog Converter 2 20-SOIC |
| Data Interface | Parallel |
| Podstawowy numer części | TLC7528 |
| Architektura | R-2R |








IC 8 BIT 0.1US MDAC P/O 20-SOIC

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20TSSOP

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-SOIC

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20SO

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20TSSOP

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-SOIC

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20TSSOP

IC 8 BIT 0.1US MDAC P/O 20-DIP

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-SOIC

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20TSSOP