| Numer części producenta : | TPA6112A2DGQ |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stan magazynowy : | 460 pcs Stock |
| Opis : | IC AMP AUDIO PWR .15W AB 10MSOP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | TPA6112A2DGQ |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC AMP AUDIO PWR .15W AB 10MSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 460 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Rodzaj | Class AB |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-MSOP-PowerPad |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Typ wyjścia | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Inne nazwy | 296-34560-5 TPA6112A2DGQ-ND |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna moc wyjściowa x Kanały @ obciążenia | 150mW x 2 @ 8 Ohm |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| cechy | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| szczegółowy opis | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 10-MSOP-PowerPad |
| Podstawowy numer części | TPA6112 |








IC AUDIO AMP

IC AMP AUDIO PWR .15W STER 8MSOP

IC AMP AUDIO PWR .15W STER 8SOIC

EVAL MOD FOR TPA6112A2

IC AMP AUDIO PWR .15W AB 10MSOP

EVAL MOD FOR TPA6111A2

IC AMP AUDIO PWR .15W STER 8SOIC

IC AMP AUDIO PWR .15W AB 10MSOP

IC AMP AUDIO PWR .15W AB 10MSOP

IC AMP AUDIO PWR .15W STER 8MSOP