| Numer części producenta : | 1N6643 |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | Micrel / Microchip Technology |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | DIODE GEN PURPOSE |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 1N6643(1).pdf1N6643(2).pdf1N6643(3).pdf1N6643(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 1N6643 |
|---|---|
| Producent | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | DIODE GEN PURPOSE |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 1N6643(1).pdf1N6643(2).pdf1N6643(3).pdf1N6643(4).pdf |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.2 V @ 100 mA |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 50 V |
| Technologia | Standard |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-35 (DO-204AH) |
| Prędkość | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Seria | MIL-PRF-19500/578 |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | 6 ns |
| Package / Case | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Pakiet | Bulk |
| Temperatura pracy - złącze | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 500 nA @ 50 V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | 300mA |
| Pojemność @ VR F | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Podstawowy numer produktu | 1N6643 |








RECTIFIER DIODE

DIODE GEN PURP 50V 300MA D-5B

DIODE GP 75V 300MA B SQ-MELF
DIODE GEN PURP 75V 300MA D-5D

DIODE GP 75V 300MA B SQ-MELF

DIODE GP REV 75V 300MA SQ-MELF B
DIODE GEN PURP 75V 300MA D-5D
DIODE GEN PURP 75V 300MA D-5D

DIODE GP 75V 300MA SQ-MELF B

DIODE GEN PURP 50V 300MA D-5B