| Numer części producenta : | LM50-23B36R2 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Mornsun |
| Stan magazynowy : | 5 pcs Stock |
| Opis : | AC/DC CONVERTER 36V 52W |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | LM50-23B36R2 |
|---|---|
| Producent | Mornsun |
| Opis | AC/DC CONVERTER 36V 52W |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 5 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - wyjście 6 | - |
| Napięcie - wyjście 5 | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 36V |
| Napięcie - Izolacja | 4 kV |
| Napięcie - Wejście | 80 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC |
| Rodzaj | Enclosed |
| Numer standardowy | 60335-1; 62368-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 3.90" L x 2.56" W x 1.18" H (99.0mm x 65.0mm x 30.0mm) |
| Seria | LM50-23BxxR2 (50W) |
| Moc (W) | 52W |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wymagane obciążenie minimalne | No |
| cechy | Adjustable Output, DC Input Capable |
| Wydajność | 90% |
| Prąd - wyjście 1 | 1.45 A |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| Aplikacje | Household Appliances, ITE (Commercial) |








AC/DC CONVERTER 48V 53W
AC/DC CONVERTER 48V 53W
AC/DC CONVERTER 48V 53W

AC/DC CONVERTER 48V 53W

AC/DC CONVERTER 36V 52W
AC/DC CONVERTER 36V 52W

AC/DC CONVERTER 36V 52W
AC/DC CONVERTER 24V 53W
AC/DC CONVERTER 54V 50W
AC/DC CONVERTER 24V 53W